Jump to content

Photo
- - - - -

Winbuilder

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 artal73

artal73
  • Members
  • 6 posts
  •  
    Turkey

Posted 21 October 2007 - 05:41 PM

Merhaba, Winbuilderin son sürümünü indirdim ve kurdum, download bölümünden tüm dosyaları indirdim ve varsayılan ayarlarda hiç bir değişiklik yapmadan bir ISO oluşturdum, Vmware programı ile cd den açılış yapıyorum, açılış sürecinde masaüstü arkaplanı ve mouse imleci ekranda kısa bir süre belirdikten sonra, sistem restart oluyor ve yeniden açılış sürecinin başına dönüyor.

#2 Max_Real Qnx

Max_Real Qnx

Gold Member

• Patrician
  • 1382 posts
  • Interests:To be or not to be that is the question.
  •  
    Turkey

Posted 30 October 2007 - 08:36 PM

Merhaba, Winbuilderin son sürümünü indirdim ve kurdum, download bölümünden tüm dosyaları indirdim ve varsayılan ayarlarda hiç bir değişiklik yapmadan bir ISO oluşturdum, Vmware programı ile cd den açılış yapıyorum, açılış sürecinde masaüstü arkaplanı ve mouse imleci ekranda kısa bir süre belirdikten sonra, sistem restart oluyor ve yeniden açılış sürecinin başına dönüyor.

Merhaba :cheers:

Dil seçeneklerinden sadece birini seçmelisin ! Buna rağmen yine hata olursa teker teker gereksiz script'leri kaldır uzun sürecek bir yöntem ama hatayı ancak böyle ayıklayabilirsin .

sec.jpg

Kolay gelsin :cheers:

#3 artal73

artal73
  • Members
  • 6 posts
  •  
    Turkey

Posted 05 November 2007 - 07:45 PM

Teşekkür ederim, deniyeceğim.

#4 musty28

musty28
  • Members
  • 2 posts
  •  
    Turkey

Posted 12 December 2007 - 09:14 PM

Tavsiye edilenleri indir ve sadece bu dosyalarla oluşturmayı dene aynı sorun bendede oldu bu şekilde çözebildim. Ayrıca 'Projects' klasörü içeriğini tamamen silmelisin ve yeni indirdiğin dosyaları kullanmalısın birde Zone alarm sorun çıkartıyo Zone alarmın işaretinide kaldırmalısın.

#5 Lancelot

Lancelot

Frequent Member

• .script developer
  • 5013 posts
  • Interests:*Mechanical stuff and Physics,
    *LiveXP, BartPE, SherpyaXPE,
    *Basketball and Looong Walking,
    *Buying outwear for my girlf (Reason: Girls are stupid about buying bad stuff to make themselves uglier :))
    *Girls (Lyric: Girl,...., You will be a womann, Soon)
    *Answering questions for "Meaning of life",
    *Helping people,

Kung with LiveXP, Fu with Peter :)
  •  
    Turkey

Posted 15 November 2008 - 12:29 AM

artal73

imzamda bulunan wb75b5w i indirip kullan (~1mb), büyük ihtimal sorununa merhem olacaktir.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users